1. ראשי
  2. /
  3. על אודות ספורטמד

על אודות ספורטמד

ברוכים הבאים ל-ספורטמד ישראל- היעד המוביל שלכם למוצרי הלבשה ועזרה ראשונה איכותיים, הנותנים מענה לא רק לצרכים כלליים אלא גם מתמחים בתחום הדינמי של הספורט. כשחקן דומיננטי בשוק הישראלי, אנו נמצאים בגאווה בין שתי החברות המובילות. הבסיס החזק שלנו משתרע עוד יותר כאשר אנו משמשים כאבן הפינה לרשת של מכוני בדיקות ספורטאים, בעיקר מכון 1, הממוקם אסטרטגית ברחבי המדינה.

אחת השותפויות המדהימות שלנו היא עם ג'ייבירד & תירס, מותג נרדף למצוינות בבגדי ספורט. באמצעות ייצוג בלעדי זה, אנו מביאים את המוצרים יוצאי הדופן שלהם לחזית השוק ביותר מ -100 מדינות. ההגעה של ספורטמד ישראל היא גלובלית באמת, והמחויבות שלנו לאיכות אינה יודעת גבולות.
מה שבאמת מייחד אותנו הוא המסירות שלנו לייצור מקומי. כל המוצרים שלנו נושאים סימן של מצוינות, מיוצרים בגאווה במתקנים החדישים שלנו הממוקמים בארצות הברית. מחויבות זו לייצור מקומי לא רק מבטיחה בקרת איכות מהשורה הראשונה אלא גם מדגישה את התרומה שלנו לכלכלה ולכוח העבודה המקומי.
אנו בספורטמד ישראל מבינים את הדרישות הייחודיות של עולם הספורט ומחוצה לו. המגוון הרחב שלנו של מוצרי הלבשה ועזרה ראשונה פונה לספורטאים, אנשים פעילים וגיבורי יומיום. עם מורשת של מצוינות וחזון לעולם בריא ובטוח יותר, אנו ממשיכים להגדיר מחדש את הסטנדרטים של מוצרי הלבשה ומוצרי עזרה ראשונה.
הצטרפו אלינו למסע שלנו כשאנו משלבים חדשנות, איכות ונגישות בתחום הספורט ומחוצה לו. חווה את ההבדל בספורטמד ישראל – שבה האיכות אינה יודעת גבולות והמצוינות היא המלווה הקבועה שלנו.